Informace

KAM JEDEME, CO BUDEME DĚLAT, JAK TO TAM VYPADÁ, KOLIK TO STOJÍ A DALŠÍ
 

Cena: 3 050,- pro členy oddílu. 3 550,- pro nečleny.

Platit prosíme převodem na oddílový účet 2900131283/2010. Jako var.symbol je nutné uvést rodné číslo dítěte, které jste vyplnili na přihlášce. Výjímečně a po domluvě s Lenočkou je možná i platba hotově. Platba musí být připsána na náš účet (nebo zaplacena hotově) do 30.6.2015.

Základna na Hoštejně - Březné

je poblíž Zábřehu na Moravě, na táborové základně U Čerta.
Děti jsou ubytovány ve dvojlůžkových stanech s podsadou. Spí se na matracích ve vlastních spacácích na vlastních dekách.
Základna má také srub s velkou kuchyní, krytou jídelnou a skladem.
K dispozici jsou suché záchody pro děti i personál.
Umývárna s vodou přírodní teploty, ke sprchování a mytí nádobí se voda ohřívá.

Zdravotní zajištění

je zajištěno profesionálním zdravotníkem. Pojištěni jsou všichni účastníci našich akcí (i tábora) u Generali Pojišťovny.

Voda

je hygienicky nezávadná z obecního vodovodu, která se stejně v kuchyni převařuje.

Program

se skládá z běžné tábornické činnosti, sportů a her v okolních lesích i v táboře, výletů do okolí a hlavně celotáborové hry s dobrodružnou tématikou našeho vlastního příběhu pod vedením našeho týmu vedoucích. Celý program zajišťují proškolení a zkušení vedoucí a instruktoři. Naše oraganizace má od MŠMT certifikovaný systém vlastního vzdělávání vedoucích a instruktorů.

Co je v ceně tábora

je započtena cesta autobusem (z daných míst a v danou dobu) tam i zpět, ubytování, 5x denně strava (pití je k dispozici neustále), výlety do okolí, hry, koupání, program s celotáborovou hrou a pojištění každého účastníka. Nemáme žádné další volitelné doplatky za "lepší ubytování", "lepší jídlo" ani nic dalšího. Odborové organizace nebo zaměstnavatel rodičů dítěte může na tábor přispět.

Záloha a storno přihlášky

Dítě má svou účast na našem táboře rezervovanou po doručení vyplněné přihlášky a uhrazení zálohy 1.500,- Kč (popř. plné částky za tábor).
Storno poplatek v případě nemoci nebo úrazu před táborem (oznámeno min.4dny před táborem a doloženo potvrzením od lékaře) nemáme; v případě jiného důvodu nebo oznámení nemoci/úrazu později než 4 dny před odjezdem na tábor je storno poplatek 500,- Kč (nutné výdaje, nakoupené vybavení, apod.).

Informace

Další informace o našem oddílu najdete na www.duha-kristal.cz
Přihlášky odevzdávejte co nejdříve - kapacita tábora je omezená na 40 dětí.

 


Kontakt

DUHA Křišťál Lutín

sídlo oddílu:
Růžová 192
783 49 Lutín

oddílový web:
www.duha-kristal.cz

letní tábor:
Tábor Březná Hoštejn
Zábřeh na Moravě
789 02


603 214 518 (Lenočka)
603 214 515 (Stoupa)